Pracownik Biurowy

2 600,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Strzelce Opolskie
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 600,00 - 3 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca biurowa Strzelce Opolskie, praca administracyjna Strzelce Opolskie

umawianie pacjentów na badania słuchu,
doradztwo i informowanie Pacjentów o aktualnej ofercie firmy,
dbałość o ład i porządek w punkcie obsługi Pacjenta,
zewnętrzna promocja firmy,
pomoc protetykowi słuchu w obsłudze Pacjenta,
praca z kalendarzem punktu i kontrola umówionych wizyt,
telefoniczny kontakt z Pacjentami.

Wymagania

lubisz pracę z ludźmi i chętnie nawiązujesz kontakty
posiadasz umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
Twoje doświadczenie w sprzedaży i pracy z Klientami będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia oferując umowę o pracę
udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
zdobycie cennego doświadczenia i kierunkowego wykształcenia (możliwość ukończenia szkoły w pełni finansowanej przez Audiofon)
korzystanie z Karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowań do urlopu, bonów świątecznych, opieki nad dziećmi)
stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy!

Ważne do: 2020.07.02, wyświetleń: 256

nr ogłoszenia: 434